Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Propojení Nokie s PC přes IrDA

Ahoj,
už delší dobu se snažím spojit svoji Nokii 6020 s počítačem přes infraport.
WinXP, IrDA do USB.
Zkoušel jsem Nokia PCSuite, prográmek MOBILedit!, ale u obojího se projevuje stejnej problém, ve chvíli, kdy se obslužný SW zkouší připojit na telefon, tak v tu chvíli začnou Windowsy řvát, že infraspojení je rušeno (nebo je zařízení mimo dosah) a snaží se znovu spojit s telefonem, čímž přeruší spojení tomu SW. Takže se to mezi sebou hádá o telefon a ve výsledku se na mobil nedostanu.

Divný na tom všem je, že zhruba na podzim mě to jelo, tehdy jsem po delším bádání v nastavení bezdrátového spojení (ikonka v systray) oddělal fajfku: "Povolit ostatním posílat soubory ...." viz link:
http://img223.imageshack.us/img223/1927/infra0qz.jp g
a jelo mi to. Teď to však nepomáhá. Jenže po nějakým čase mi NokiaPCsuite crashnul a musel jsem ho přeinstalovat. Stáhnul jsem poslední verzi programu a od tý doby mám problémy, které jsem popsal výše.
Napadá vás někoho nějaká rada?

To bych rád.ale telefon mám bez CD.Doma mám nějaké starší verze tak zkusím za cca 2 hodinky.Telefon je původem z německa takže je i bez CZ,ale to by tomu vadit zase až tak nemělo ne?Je mi divné že s XP to funguje normálně ale Suite vůbec.Zatím díky z domu napíšu to číslo portu