Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak ziskat status radce?

Jakym zpusobem je tato hodnost pridelovana, pripadne jake podminky musi uchazec splnit ;-). Jo, a kam se mohou psat zadanky ]:)

Není třeba to parodovat. Stejně jako jsou rozděleni rádci by bylo dobré gesto pro lidi, kteří tu vydrželi od počátků a aktivně se podílejí na plnění účelu poradny (což mirkové a další hovada nejsou) aspoň jednoduchou pomocí na hranici základních uživatelských rad. Je to návrh, jak na to budete reagovat je samozřejmě vaše věc, zabíjet se kvůli tomu nikdo nebude.

. A pokud mezi takové lidi patříte, uvítáme, pokud pomůžete ostatním návštěvníkům

Edit: ještě dodám, že chápu, že oddělit prudiče a flajmáky od seriozních rad je technikcy nemožné, tudíž celá záležitost je asi velmi obtížně proveditelná, a individuální řešení je naprosto nereálný. Sám ani nemám představu, jak by takový "status" měl vypadat. Na druhou stranu, slovo "nejde" pravidelně odebírám ze svého slovníku :)

Koukam, ze toto vlakno, ac nebylo zakladane v pokecu, velmi rychle dosahlo ohromneho poctu zobrazeni :-)

A pritom jsem se jenom hlupe zeptal, ze by mi bylo fajn mezi radci.