Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Far Cry 2

Dobrý den,

bol by mi niekto ochotný vysvetliť a napísať, ako by som si mohol stiahnuť túto hru. Počul som, že je fak dobrá a rád by som si ju zahral. Plánoval som si ju objednať, ale pozeral som obchody a väčšinou by mi prišla do týždna a mne to nevyhovuje, kedže o tri dni odchádzam na dosť dlhý čas do zahraničia a ešte rád by som si niečo zahral a pobavil sa, kedže sa dosť nudím. Potreboval by som podrobnejšie info, ako na to, kedže so sťahovaním nemám skúsenosti a neviem, ako na to. Ak by mi hra fungovala, tak som ochotný sa dotýčnemu aj trocha finančne odmeniť. Dakujem za rady.
Na hry mame hernu poradnu hry.poradna.net (fleg)

no, možno budu stačiť aj tie tri dni. Jednotku som prešiel celú za takýto nejaký čas, ked ma niečo chytí, tak som schopný pri nej presedieť hodne času :)

No pozerám, že je tam cena 30 eur, to je dosť. Co som pozeral na nete, tak sa da kúpiť kludne za 10 eur, len treba čakať, a na to nemám čas :/. Nedá sa nejako inak stiahnuť zadarmo.