Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunkční vstupní porty

Ahoj, doteď jsem tento problém neřešil ale jelikož jsem si koupil reproduktory co mají vstup pouze na sluchátka a né na jejich mikrofon, potřebuji tuto situaci vyřešit.
Nedávno jsem přeinstaloval počítač, předtím jsem si mohl sluchátka zapojit i do předu bedny, teď to jde jen dozadu. Normálně bych sáhl po ovladačích z CD disku co byl zakoupen s PC, ale počítač mám od známého a ten tento CD disk nemá. je to mechanická vada, nebo pouze ovladačová? podotýkam, před reinstallem to fungovlo, měl jsem zapojené jak repro tak i sluchátka s mikrofonem. http://www.asus.com/Motherboards/AMD_AM2Plus/M4A78 / je moje motherboard.

(popřípadě, neprodává se redukce 2x jack (zvuk, mikrofon) na a) jeden jack b) usb?
Díky moc. V případě nutnosti PC znova přeinstaluji, stejně na něm momentálě nic nemám

Hmm, tak ani po přeinstalování nepomohlo, nemohl by ses podívat na http://www.asus.com/Motherboards/AMD_AM2Plus/M4A78 /#download stáhnout si realtek ovladač a říct, co přesně zmáčknout? myslím, že něco dělám špatně.
Mám složku s driverem, v ní AsusSetup, dál složku driver - v ní setup, hotixf - asussetup nohotfix- assussetum
Dřív jsem si stahoval realtek one click, takže omuv neznalost

hihi, a přece to byl mechanickej problém. Vše jsem udělal, ovladač nainstalovat a stále nic. Naštval jsem se, a jack trošku víc zatalčil. najednou skočila nabídka, a už to jede .. "člověk může umět karate ale nejvíc zvládne česká facka" :-)

Každopádně děkuji za všechny rady a za trpělivost. Další ovladače už tedy nejsou potřeba?