Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Transport Tycoon Thread

Jak si pral Moas zakladam thread milovniku hry Transport Tycoon nebo Transport Tycoon Deluxe. Hned na zacatek mala otazka: Jak tuto hru spoustite na Win XP? Pokud pres DosBox prosil bych o konkretni nastaveni DosBoxu.

MaSo

Nemáte někdo tip na hru podobného stylu a stejné hratelnosti jako TT, ale novější? Co mám zkušenost, tak co vyšlo po TT v tomtéž stylu už tak úžasně hratelné nebylo. Fakt je ten že neznám všechno, proto se ptám tady, jestli náhodou nenarazil někdo na Transport tycoon jinak a v novějším kabátě?