Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Transport Tycoon Thread

Jak si pral Moas zakladam thread milovniku hry Transport Tycoon nebo Transport Tycoon Deluxe. Hned na zacatek mala otazka: Jak tuto hru spoustite na Win XP? Pokud pres DosBox prosil bych o konkretni nastaveni DosBoxu.

MaSo

Dokonca mám pocit, že je to aj s tými istými súbormi, len ten jeden EXE je upravený pre Win.

Edit: Ale mám len verziu Deluxe pod Win.

Edit 2: Keďže je to OS, tak ti to môžem poslať mailom.

V tom prípade sa ospravedlňujem. Ale na druhej strane ma dosť prekvapuje, že tak stará hra a ešte nie je voľná. A tiež ma prekvapuje fakt, že ten spätne preložený TTD je legálny, nakoľko autorský zákon upravuje aj takéto úpravy kódu.::)

K obsahu jiných stránek se tak nějak vyjadřovat nemůžu. Transport Tycoon (deluxe) nikdy jako free uvolněna nebyla. Nic na tom nemění ani fakt, že majitel (který se několikrát měnil) se k ní zjevně nehlásí a je mu její další osud ukradený. TT deluxe byla bohužel součást balíku, na který odkazoval link ke stažení. V případě OpenTTD to asi bude nejednoznačné, nicméně ten v balíku nebyl.
Celý zmatek, jestli je hra free, nebo ne, asi vzniknul díky nezájmu o hru měnících se majitelů. Ale právě proto se dá najít kdekoli jinde a nemusí být na těchto stránkách. :-)

edit: Pokud jde o stránky www.bestoldgames.net tak ty bych se jako warez definovat neodvážil. ;-)

Nemáte někdo tip na hru podobného stylu a stejné hratelnosti jako TT, ale novější? Co mám zkušenost, tak co vyšlo po TT v tomtéž stylu už tak úžasně hratelné nebylo. Fakt je ten že neznám všechno, proto se ptám tady, jestli náhodou nenarazil někdo na Transport tycoon jinak a v novějším kabátě?