Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čím napaľujete CD/DVD ?

Zdravim,

nedavno som zistil, ze v kompiku nemam nijaky program na napalovanie. Odvtedy co sa z NERA stal kvazi operacny system plny trapnych nevyziadanych organizerov, prehravacov a ineho balastu som ho prestal pouzivat.:x: Cim napalujete vy? Hladam nieco jednoduche, male, mozno aj free, co robi to co ma a nic viac. Dik za tipy 8-)

Cd burnerXP pro 3. Asi najlepší free softík.Má problém s diakritikou, ale moc mi to nevadí. Ešte je dobrý aj burn4free, ale ten obsahoval kedysi spyware,teraz neviem.

edit: Cd burnerXP pro 3 má v názve "CD burner", ale napaľuje aj DVD. Je to dosť blbý názov z hľadiska marketingu.

cdrtools + dvd+rw-rools

Jednoduche, male, robi, co ma a nic viac (t.j. nema to ani GUI) a free. Ak to na byt pod Windowsom, tak tam som raz skusal cdrtools nainstalovat, ale je to na mna prilis zlozite (treba zhanat nejaku kniznicu a ktovie co este).