Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zapnu pc a monitor nic

když zapnu pc normálně to dříve zaplo i monitor který je v pohotovostnim režimu,ted zapnu pc a nic se neděje,,,monitor pořád jen v pohotovosti oranžová kontrolka modře se nerozsvítí a nenaběhne je jen tma,čim to může být?kabeli a vše je připojeno

ked pocitac nabieha do Windows (vidis typicku prerusovanu aktivitu disku a pocujes znelku a funguje klavesa Numlock (prepina numlock LED na klavesnici)) tak LEN VTEDY (max. 1% pripadov "nejde mi monitor") si mozes byt isty ze PC funguje a ano moze to byt tym ze si monitor strcil do blbeho konektoru. Alebo mas monitor prepnuty na blby vstup (ak ma aj DVI aj VGA vstup), alebo je monitor vadny. Alebo aj redukcia DVI-VGA moze byt vadna. Alebo aj grafika moze byt vadna. Ako prve skusit iny monitor.