Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem teplota Pentia D940

Zdravim, chtel jsem se zeptat jakou mate teplotu na pentiu d940. Ja po dvou hodinach dosahuji az 72°C. Mam zakladni desku P5WD2-E premium, procesor je nepretaktovanej a chladic je Gigabyte GH-PCU22-SE tady odkaz

www.gigabyte.com.tw/Products/Cooler/Products_Spec.aspx?ProductID=2113

Zajima me jakou mate teplotu a jaky chladic dekuji vsem. Piste i s d930 nebo d950. dik

jo odvetranou ano tri pridavny vrtule a jeste sundanou bocnici...
po dvou hodinach behu woken s IE. No a kdyz pustim po tech dvou hodinach IE treba BF2, nebo FEAR tak se mi stane za se sam PC vypne, ve zdroji bych problem nevidel (450W)
Pak do te doby nez se ochladi ho nenatocim...

Mám 940 na doske Intel 975, v škatuli 6 diskov (4ks RAID10, 2ka na druhom radiči RAID1), beží na tom Small Business Server 2003 pre 35 užívateľov a teplota procáku nepresiahne 65 stupňov.Chadič mám Chladič ARCTIC freezer 7 Pro New, LGA775, extrémne tichý. S boxovaným mi to šlo za rovnakých podmienok do 72 stupňov. Celé je to v Midle Tower skrinke, namiesto zaslepovákov pod DVD RW je 12cm vrtuľa, druhá je vzadu a prefukuje to cez disky, Ďalšia 12cm je na bočnici a fúka smerom von. Zdá sa mi že c tým chladičom čo máš niečo nie je poriadku, v bežných prevádzkových podmienkach by to mal udržať niekde na 68 stupňoch.