Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem teplota Pentia D940

Zdravim, chtel jsem se zeptat jakou mate teplotu na pentiu d940. Ja po dvou hodinach dosahuji az 72°C. Mam zakladni desku P5WD2-E premium, procesor je nepretaktovanej a chladic je Gigabyte GH-PCU22-SE tady odkaz

www.gigabyte.com.tw/Products/Cooler/Products_Spec.aspx?ProductID=2113

Zajima me jakou mate teplotu a jaky chladic dekuji vsem. Piste i s d930 nebo d950. dik

Mám 940 na doske Intel 975, v škatuli 6 diskov (4ks RAID10, 2ka na druhom radiči RAID1), beží na tom Small Business Server 2003 pre 35 užívateľov a teplota procáku nepresiahne 65 stupňov.Chadič mám Chladič ARCTIC freezer 7 Pro New, LGA775, extrémne tichý. S boxovaným mi to šlo za rovnakých podmienok do 72 stupňov. Celé je to v Midle Tower skrinke, namiesto zaslepovákov pod DVD RW je 12cm vrtuľa, druhá je vzadu a prefukuje to cez disky, Ďalšia 12cm je na bočnici a fúka smerom von. Zdá sa mi že c tým chladičom čo máš niečo nie je poriadku, v bežných prevádzkových podmienkach by to mal udržať niekde na 68 stupňoch.