Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak překopírovat soubory z hdd z notebooku, na stolní pc?

Ahoj, rád bych od vás dostal radu, jestli existuje nějaká redukce, která by mi umožnila překopírovat soubory z disku z notebooku, do stolního PC. Notebook mi přestal fungovat (už je to starší pán), ale na disku mam spoustu fotek o které bych nerad přišel. Existuje něco takového? Nechce se mi platit nějakému technikový hrozné tisíce. Díky za jakoukoliv radu.
Na tuto otazku odpovedalo 5 uzivatelov v priebehu 1 minuty, neuveritelne (fleg)

abych byl presny. vidim v pc dve nové diskotervé jednotky - ta ktera byla na nb systemova se mi to zobrazuje pod pismenem H neni ale aktivni, kdyz si u nej dam vlastnosti, tak se mi tam zobrazuje ze ma 0 bajtu.
pak se mi zobrazuje druhy disk G. tento v nb slouzil jako disk pro ukladani dat atp. - tento bez problemu jede, vidm jeho velikost, kolik je tam volneho mista, vidim vsechny soubory, ktere jsou funkcni, daji se otevrit.