Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zjistit kdo je pod tel. číslem?

Ahoj,potřeboval bych nutně zjistit člověka s určitým číslem. Zavolal mi člověk (neznám ho)a já prostě chci zjistit kdo to je. Pls poradíte? Díky moc.
[mod]Změna kategorie na Pokec - původně Ostatní.
Prosba na T.I.P.a - prosím omez svoje off topic thready. (fromM2U)[/mod]

Tak mu zavolej z budky, mluv hlubokým hlasem a řekni, že jsi paní Voholená z finančního úřadu a že chceš mluvit s panem Vobtáhlem ohledně daňového přiznání. Ozve se ti koktání volaného, tak na něj houkni: "kdo je tam teda, sakra!" a třeba se prozradí.

Nemáš-li správný hluboký hlas, požádej kamaráda ;-)

Thread je příspěvek nebo taky strom příspěvků.
Off topic (zkratka OT) je celkem rozšířené pojmenování pro příspěvky MIMO TÉMA. Tvůj dotaz na mobil nepatří na PC poradnu, proto je zde OT.

Edit: T.I.P.e, nevím, proč s tím samým dotazem otravuješ i na diskuzi jakpsatweb.cz viz tady http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthre ad&forum=1&topic=27198 Tam to taky nepatří. Achjo. To chceš být pořád vidět na internetu? Nechápu, proč pořád vymýšlíš taková kvanta otázek a zahlcuješ různá diskuzní fóra ::)3-[ Umíš se bavit i nějak jinak? :-?

No já nevím, ... kouknul jsem tam odpoledne a NĚKDO tam vytahuje diuviální vlákna typu "syčící motheboard, monitor_vyladění jasu" .. z provenience toho NAŠEHO(žeby Von ::))
Ten postřeh Evy_M ohledně T.I.P_a jsem tu už také jednou psal a Igorem mi bylo vysvětleno, že sice ve shodě s tím NAŠÍM má rozumu na 12, ale jemu snad těch 12 skutečně je .... no já si ale myslím, že ... raději nebudu komentovat :.(

Jojo, je to tak, koukal jsem tam a je tam slavné vlákno "džedaj adav". Nechtěl jsem se tím probírat abych zjistil kdo provedl exhumaci. A ani jsem to hledat nemusel, mohl to být buď ______ nebo JAN BALUN: Důležité, nepřispívejte atd. I když (IMHO) JAN BALUN a __________ je jedna osoba. T.I.P. nebude _________, toto není jeho styl. _________ byl (velice zřídka ale přece) trochu bystřejší.