Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zjistit kdo je pod tel. číslem?

Ahoj,potřeboval bych nutně zjistit člověka s určitým číslem. Zavolal mi člověk (neznám ho)a já prostě chci zjistit kdo to je. Pls poradíte? Díky moc.
[mod]Změna kategorie na Pokec - původně Ostatní.
Prosba na T.I.P.a - prosím omez svoje off topic thready. (fromM2U)[/mod]

Tak mu zavolej z budky, mluv hlubokým hlasem a řekni, že jsi paní Voholená z finančního úřadu a že chceš mluvit s panem Vobtáhlem ohledně daňového přiznání. Ozve se ti koktání volaného, tak na něj houkni: "kdo je tam teda, sakra!" a třeba se prozradí.

Nemáš-li správný hluboký hlas, požádej kamaráda ;-)