Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aku high-end mysku?

Chcem si kupit nejaku kvalitnejsiu mysku. Mala by byt urcena hlavne na pracu s internetom, s dokumentmi ale aj na obcasne hranie hier. Neviem ci chcem bezdrotovu lebo este som s takym nemal skusenost. Ako je to s napajanim potom- treba menit baterky? Nie je to otrava? Dakujem za tipy.

To je trochu silácké. Microsoft má spíše špičkové klávesnice, než myši, ty jsou v současné době spíše doménou Logitechu.
A co se týká té podložky, tak např.

Steelpad 4D,
http://www.alzasoft.cz/podlozka-pod-mys-steelpad-4d -oboustranna-plast--d52947.htm
(osobní zkušenost 2 měsíce, je výborná na to, jak je levná)

Icemat 2nd Edition,
http://www.alzasoft.cz/podlozka-pod-mys-icemat-2nd- edition-cerna-black-specialni-sklenena-podlozka-d57 124.htm
(osobní zkušenost asi 6 měsíců s MX-518, ale nevím, jak se bude chovat s laserovou myší)

Jednoznacne doporucuju Logitech MX1000, pouzival jsem ji od minulych vanoc a jedina zavada bylo postupne nefunkcni prostredni kolecko (pravdepodobne vada materialu), ktere tocilo, ale nemackalo :) Pote, co mi vypadek proudu a nasledne prepeti odpalilo adapter jsem ji poslal na reklamacku, kde uznali jak adapter, tak kolecko, do dvou tydnu snad bude doma. Baterka vydrzi pri beznem pouzivani tak 4-7 dni, mys je prijemne velka (pro velke lidi jako ja:) a ma dobrou vahu (neni to zadne pirko, ktere uleti pri pruvanu v pokoji)

Já osobně jsem kupoval bezdrátovou myš před rokem, a nejlépe mi vyhovovala Logitech MediaPlay. Baterie mi v ní vydrží cca 2 měsíce (používám nabíjecí). Má velký dosah a velice pohodlně se s ní pracuje (podložku nepoužívám).
I když za high-end bych ji asi neoznačil - stojí kolem 1150 kč.