Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaký zdroj do staršího PC

Dobrý večer
Potřeboval bych poradit jaký zdroj k této sestavě :
procesor amd athlon 64 3500+ box
pamět 2 gb
grafika geforce 7600 gt 256mb pasivní chlazení
dvd rw
hardisc 250 gb
+jeden chladící ventilátor 0,16A
Doposud jsem tam měl eurocase 400W a ten mě už 2 krát odešel.
Stačil by zdroj 350W od seasonicu ?
Díky

Pokud nechceš přijít o záruku, tak se do toho nehrab.
Navíc usměrňuje to vzduch/chlazení ve zdroji.
S píše se zamysli jestli je to jediný ventilátor v "bedně" který odsává teplý vzduch ven.
Pokud ano, tak řeš jinak výměnu luftu a to ne jen přes zdroj.

Ten počítač o kterým se bavím jsem kopuval v roce 2006 v TS Bomenii.Byl už sestavený,akorát jsem si tam nechal vyměnit grafiku,přidal TV kartu a prodejce mě ten ventilátor do bočnice více méně vnutil skrz lepší chlazení.
Označení toho počítače bylo,je PC1 GAME plus.
Takže jak,nezapojovat boční ventilátor a nechat vzduch proudit samovolně ?
Ps : na přední masce větrací otvory nejsou,je tam displej co ukazuje teplotu grafiky,cpu a hardisku.