Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s aktualizací Win7

Zdravím
Tento týden jsem se rozhodnul udělat formát pc. Po provedení formátu a opětovném nainstalování originálního systému win7 64bit, který byl součástí při pořizování NTB jsem se dostal k aktualizacím. Těch je asi 102. TO není ani tak problém, jako to, že aktualizace, se stáhnoun, nainstalujou, a následně se chce udělat restart. Po vypnutí naběhne ještě obrazovka s probíhající aktualizací 1 ze 3 atd .... Když se ale dostanu k 3ze3 na 15% pc se sekne. Nechal jsem ho "rozdejchat" cca hodinu, jestli to není jen zdání. Ale i po hodině je tam pořád to samé. Po vypnutí a zapnutí se pc nedostane ani k přihlášení a už zase jede aktualizace se stejným výsledkem. Po vypnutí a nastartování stavu nouze se udělá obnova, aktualizace se odstraní a tento problém, začne zase hezky od začátku.

Co mám dělat abych mohl úspěšně nainstalovat aktualizace.

Děkuji za tipy.

Ok. Mám to.
Naformátoval jsem a uktualizoval jsem pouze věci pro mojí platformu, pak teprve důležité programy, IE. Poté jsem nainstaloval originální drivery z DVD a ted dělám SP. Takže doufám že to bude ok.

Děkuji za rady a pomoc

Takže beru Z5. Ten problém byl zřejmě servise pack, který se při sekne v modrém okně při vypínání systému. Po odstranění problému ve stavu nouze a opětovném restartu se se zobrazí hláška
"error_install_failure(0x80070643)"

Takže nevím