Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows inslovaný do VHD - a jeho obnova

Zdravím,
kamarádovi spadl notebook, vůbec nešel zapnout windows vista. Řikám si bez problému zazálohuji a přeinslaluji Windows. Zálohu provádím tak že spustím livecd linux feroda 13 a data okopíruji na externí hardisk. Ale při kopírování jsem si všiml. Že widnows není naistalován klasicky ale do jednoho souboru VHD. Něco jsem si o tam na netu zjišťoval ale nikde jsem se nedostal k tomu jak takový systém obnovit ( vytáhnout z něj data která byla např na ploše). A to je ta otázka jak mám ty data z toho jednoho souboru dostat. A taky jestli opětovně instalovat winodows do souboru VHD, nějaký důvod k instalaci na notebook musel být. PS: pokud jsem se v předcházejícím textu dopustil nějakého omylu tak budu rád když ně opravíte, moc o tomto nevím. Po pravdě setkal jsem se tím až teď. Díky

Omlouvám se Vistu tam vlastně měl, pak ho měl na opravě a tam mu dali 7 ale už nejspíše s tím VHD jinak tady jsou screenshoty test . A tedy půjde to tak že naistaluji normálně win a pak ho ho virtuálně připojím, okopíruji potřebná data a je hotovo. Jáké tedy má výhody instalace do VHD?

Vyhody, nevyhody, to je tezke...
http://extrahardware.cnews.cz/forum/viewtopic.php? f=40&t=6566

Vyhody/nevyhody - muzes mit na PC vice systemu, pri startu PC si jenom vyberes, ktery chces spustit. Nemusis nijak rozdelovat disk, carovat s partisnami a pod. Muzes nechat stary system, a k tomu priinstalovat novy. Pozor, neresim tu licence. To neni muj problem. Oproti virtualnimu PC to jede na fyzickem HW. Zalohy spocivaji v tom, ze zkopirujes pouze jeden VHD soubor....atd.
Ano, muzes normalne nainstalovat W7 a pak pod nim pripojit ten VHD soubor, a presypat data. Z druhe strany - pokud prijdes o ten VHD soubor, prijdes o vse, pokud nemas ty data jinde.
K tem fotkam, vetsi by nesly? - myslim si, ze vidim dobre, ale na tech fotkach prd.