Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vaše zkušenosti se základní deskou

Chtěl bych si postavit nový počítač, nevím ale kterou základní desku bych měl použít. Za poslední dva týdny jsem obsolvoval exkurzi po českých počítačových stránkách a jediným výsledkem je chaos s ještě vetší nerozhodnosti. Moje představa je MicroStar K8N Neo1 nForce4 Ultra. Popřípadě jedna z desek DFI LanParty UT NF4Ultra-D - nForce4 Ultra,nebo ASUS A8N-E nForce4 Ultra. Rád bych znal názor těch, kteří mají tuto (tyto) desku. Další komponenty, které bych chtěl použít: AMD64 3200, HDD WD 250 SATA II, 2x 512 DDR 400 Kingston, Radeon X850, nebo X1600 - podle ceny. Za vaše názory děkuji. Š

predal som cca 200ks dosiek msi asus gigabyte + zopar nejakych na ktore si nespominam a nemal som zatial ziadnu reklamaciu a ani pouzivatelia nehlasili ziadne problemy.
len tolko k znacke msi;o)
aj ked treba priznat ze drvivu vacsinu som robil pre 754 a nie pre 939