Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemůžu spustit program s koncovkou .jar

Dobrý den, potřebuju spustit program který je s koncovkou .jar. Pro spuštění je potřeba mít naistalovaný JER v systému,nainstalovaný mám tento manual.jsp s kterým to jinak funguje. Mám windows 7 a 64 bit. OS. Jinak při otevření se nic nestane. Jen na vteřinu vyskočí nejspíš příkazový řádek, který hned zmizí a nic se nestane. Na jiném PC to normálně funguje. Co stim ? Nebo co potřebujete vědět abych to vyřešil a dokázal to spustit? Dik Fojtů

Zdravím, mám podobný problém. Stáhl jsem si soubor s koncovkou .jar. Předtím mi spustit normálně aplikace šla, jenže jsem přeinstaloval Javu a ať nainstaluju jakou chci tak se mi to spustit nechce. Jen problikne okno příkazového řádku, že to nestihnu ani přečíst.

Mám Win 7 64bit a momentálně nainstalovanou Java 7 Update 5, jak 64bit tak i 32bit. Když na soubor kliknu pravým a dám otevřít pomocí Java Platform SE Binary (tím mi to předtím šlo), tak to udělá už výše napsanou věc.

Zkoušel jsem spustit i jiné .jar soubory ale problém je stejný. Nic z rad co jste sem už psali mi nepomohlo.

Na nové téma mi někdo neodpovídal tak to dávám sem.

Prosím o pomoc. Díky