Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledání wifi sítí

Zdravím, mám problém s hledáním wifi sítí kolem mé lokality [mám W7] (mám internet od o2 a chci najít kdo tady má dobré připojení a domluvit se napřipojení a o2 zrušit)

Normálně jsem připojený na wifi co mam od o2 přes router (mam notas s wifi), ale nejde nalést další. Ovladače mám od atheros.

Díky moc, moc tomu nerozumím

vlastní připojení bývá skoro vždy lepší než sdílené s někým.
pokud ntb nedokáže najít jiné sítě, asi není v okolí kvalitní signál.
jestli máš podezření že tam něco musí být, potřebuješ ap (router s wisp-client) s nejméně 5db anténou - např. wa501, wr543, wr743

Nevím jeslty to pomůže, ale uložil sem ti při instalaci. Pokud někde v nastavení je něco zakázané, můžeš napsat cestu, nebo kde bych to našel ? Sem spíše na hry a né na takové manipulace :) zkoušel sem i programy co jsou na stahuj atd a našlo jen muj routr .. nevím co dělat.

WAN Connection Type: Dynamic IP
Network Name (SSID): TP-LINK_B2182A
Network Security Type: Most Security (WPA2-PSK)

A ses si jisty, ze neco v okoli je? Ja kdyz dojdu do lesa a na louce si zapnu wifi, tak mi to take, prekvapive, vubec zadnou sit nenajde.

Dej si inzerat na nastenku do vchodu.

Tady ke mně by to bylo jen přípojka nějkých 4 000.- + anténa na to ted není :( Ještě odepíšu na toho nadtebou, okolí jsou 2 restaurace s wifi a ani to mi nenajde. Prý je tu někde jeden co při připojení 3 má pořád 8Mbs už pak se to změní, ale nevím kdo. Bydlím tu jen asi tok, tak ještě nevím co a jak (barák)

Nejdriv si over, jestli mas v okoli vubec nejakou dostupnou sit. Mozna to bude vyzadovat externi smerovou antenu. Mozna se ani presto nepodari ulovit uzitecny signal.

300 pripadne 400 metru je opravdu dost, pres prekazky prakticky nedosazitelne. A ani ve volnem prostoru (prima viditelnost, klient vidi primo na antenu pristupoveho bodu) spoj na tuhle vzdalenost neni mozne realizovat za pomoci vsesmerovych anten.