Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plný disk C:

Mám NEUSTÁLE plný disk C. Snažím se ukládat na D, ale je to pro mě strašně nepraktické, všechno bych ráda na ploše, a nejde mi udělat ani zástupce, tak všechno ukládám na C.
Mám nainstalovaný i CCleaner, ale ten ačkoliv něco smaže, téměř nikdy se to neprojeví.
Navíc nevím, co můžu smazat, aniž bych narušila chod počítače.
Takže co můžu smazat?
Jak přesunu soubory na D a zároveň aby mi zůstaly na ploše?

kdybych nemel v hajzlu NB tak bych ti poslal screenshot - ne ten co obdivujes u mne uz leta, ale mnohem lepsi - mam v praci 24ku monitor+plus 14ku NB monitor -> a obě obrazovky jsou plné ikonek (a nejsou to povětšinu zástupce), pche kam se na to hrabe ten screenshot me plochy, ktery mas tak rád 8-)

na printscreen se těším, budeš můj nejoblíbenější odstrašující příklad :)

ale předpokládám že tam neukládáš filmy, které si indexuje kdejaký pošahaný soft a průzkumník osahává skrz shell extensins, a pak sem neposíláš dotazy jak to smazat.

zástupce jsou pověry, všechny dokumenty patří na plochu.

]:)