Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamace mob. telefonu s prasklým displejem??

Dobrý den,
Mám Sony Ericsson K300 a měl jsem tam 3 vady už několik měsíců, ještě jsem se to neodvážil reklamovat protože jsem na to neměl čas. Bohužel dneska mobilní telefon upadnul a rozbil se displej...
Já se ptám: Mám tam 3 vady nesouvisející s displejem a tak vlastně mobil je na odstoupení od kupní smlouvy, myslíte, že mi to i s tím rozbitým displejem uznají? Ty ostatní 3 vady s tím displejem naprosto nesouvisí. Nebo jak toto mám řešit? Vymluvit se že displej prasknul třeba špatným konstrukčním uchycením po čase sám? Nebo když zaplatím opravu toho displeje, uznají mi pak ty 3 ostatní vady a vrátí peníze?
Škoda že jsem to už nereklamoval, toto by se nemuselo stát.

Já bych to udělal takhle:
Koupil bych nový displej pro tento mobil, přemontoval jej, a mobil reklamoval pro tamty 3 další závady a je to vyřešené. O výměně displeje se pochopitelně nikde nezmiňovat, nový displej cca 1000 Kč

Jak který, já měl Siemens SX1, přestala mi fungovat klávesnice, tak jsem ho otevřel a chtěl vyčistit (myslel jsem, že je to drobnost). Nepomohlo to, tak jsem ho zase dal dohromady (před tím jsem otřel otisky zevnitř mobilu). Chvíli šel a pak přestal fungovat úplně. V servisu mi reklamaci uznali a vyměnili desku s klávesnicí za novou.