Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Alcohol 120% a nemoznost pripojit image

Tak jsem horce zaplakal pri pokusu pripojit image na virtualni jednotku Alcoholu - zarvalo to na me "Image soubor by nemel byt oteviran pomoci miniportu v kernel modu". Co to probuh je? Zkousel jsem to guglit, neco se i naslo, ale moc z toho moudry nejsem (nekdo doporucoval smaznout klic z registru /ktery tam nemam/, dalsi reinstall Alcoholu /nulovy efekt/, neco bylo svedsky :-D). Help me, plz...

Neviem ale hadam - nemal si pri instalacii ovladacov chipsetu moznost si zvolit "miniport" ovladac alebo nejaky "standardny"? Tusim VIA cosi take kedysi malo k 686B, s jednym islo Nero a neslo cosi ine tak som prvy odinstalil drbol ten standardny a zrazu islo vsetko :-D

Nene, myslim, ze se to "odviji" od te NTFS partisny - menil jsem disk za vetsi, druhou partcii jsem udelal NTFS a nakopiroval do ni data ze stareho disku FAT32. Ta nadhera proste z NTFS oddilu nebere image.

BTW: naguglil jsem, ze to same dela i DaemonTools, ale reseni nema nikdo :-/...

edit: Zkusim se jeste zeptat na freaku, jestli se tam s tim nekdo nesetkal.

Aky tam mas chipset? Nie je to VIA? IMHO je to nieco s ovladacmi, napr. v diskusii tu www.daemon-tools.cc/dtcc/archive/index.php/t-5925.h tml pisu aj to co ja (miniport driver z viaarena), aj o tom ze produkty "Roxio" si instaluju nejake posahane ovladace, prip. mozno sa do toho sere nejaky rootkit (nepustal si tam original CD od Sony/BMG? :-))

A na konci pise "Well guys, I uninstalled Roxio Media Creator 7.5, rebooted, re-created my virtual drive, and voila- everything works fine"...

Ked skopirujes image na prvu partisnu toho isteho HDD (ta je FAT32) tak to funguje?

Vyreseno, i kdyz ne tak, jak jsem si pral. Zrusil jsem virtualku z Alcoholu a nainstalil Daemona, ktery kupodivu funguje a bez hnuti svou binarni brvou mountuje CD/DVD images. Timto dekuju MM za jeho cas a ochotu :beer:...

edit: doufam, ze se mi s tim zas nezacne mlatit jiny SW :-D