Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tlačítko (button) na web

Ahoj předem se omlouvám za pravopisné chyby.

Chtěl bych se zeptat jestli existuje nějaký [TuT](návod)
na to jak vytvořit takové tlačítko něco jak toto :

[img]

a když se na to tlačítko (button) klikne tak se rozevře :

[img]

děkuji za každou odpověď :)

Ty chceš kliknout na ten Tvůj odkaz, aby se někde něco otevřelo?
a.tlacitko { display: block;}

Ale to už jsi asi měl, nejsem si jist, že rozumím, teda nerozumím :).
Dovnitř otevíranýho můžeš narvat cokoliv.

Poznámka: To o čem se celou dobu bavíme není button. Ten nejde stylovat prakticky. To je jen odkaz.