Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pomalé spuštění a pomalý PC

Ahoj, mám takový problém ohledně hrozně zpomaleného PC. Vždycky když zapnu PC, tak začne normálně nabíhat, ale když tam naskočí "Spouštění systému Windows" tak to tam je asi 10 min. potom naskočí kontrola HDD, která naskakuje každé spuštění, ale s PC to nic neudělalo. Když už to dojede, tak se spustí, dostanu se na plochu, ale úplně celý PC je zpomalený, často se seká a z bedně jakoby něco zapípá, jakoby se něco dusilo, ale přitom teplota je optimální. Nevím proč se furt spouští ta kontrola disku, když mám asi 3 měsíce starý HDD. Mám Windows 7. Nevíte někdo čím by to mohlo být? Pokud bude potřeba něco doplnit pokusím se o to. Děkuji prosím o každou radu.

PC se rozjel tak jsem hnedka zkusil to SAS-ko naslo to dohromady přer 1400 veci..!! nechal jsem to smazat a restartoval PC a start je opet zase rychly! :) opravdu je to kouzelny program, tyhle kontroly musim delat casteji :) tyhle spyware antivir nikdy nenasel. takze me nenapadlo ze by to mohlo byt timto. jinak jsem si stahnul MEMtest na ten test ram, tak to jeste vyzkousim.jeste se teda chci zeptat jak to pracuje.. vypalim -> restartuju PC -> system spustim pres to CD a dal uz to to vse udela samo a PC se zase zapne normalne? nebo je tam neco potreba udelat? s timhle zkusenosti nemam, tak prosím o vysvětlení. Jinak DÍKY moc!!!!