Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto TuneUP Ulities

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli nemá někdo zkušenosti s TuneUP Ulities. Mám totiž možnost získat licenci na nejnovější verzi zdarma ale někteří lidé tvrdí, že jim to zpomalilo atd PC. Mám Windows 7. Díky
Otazka bola zodpovedana viac ako bolo nutne, zamykam, aby som predisiel zbytocnemu provokovaniu zo strany uzivatel. (fleg)

skúsenosti sú také,že v rukách neznalého je to pomerne nebezpečný program,ktorý viac pokazí ako vylepší,a znalý užívatel takýto program nepotrebuje,vie vyriešiť problémy,ktoré tento program odstraňuje aj prostriedkami,ktoré má integrované samotný operačný systém

Nie, ja nemám špatný počítač, to len môj prehliadač odmietol zobraziť stránku...:-D

Špatný počítač budeš mať Ty po použití toho skvelého programu.:-) Ale, ak neveríš ľuďom z tejto poradne a chceš nám všetkým niečo dokázať - smelo do toho - inštaluj, spomaľuj, prípadne znefunkčňuj si svoje PC. Ja to robiť nebudem a ten program nepotrebujem/nechcem...

Ak si doposiaľ nedostal v tomto vlákne tu na poradni jediné doporučenie na ten program, zrejme si to nepochopil.