Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Inštalácia Android mobilu

Mám nainštalované všetky potrebné programy:
- Eclipse
- plugin do Eclipse
- Android SDK

V Android SDK som dal stiahnuť aj USB driver. Po pripojení telefónu k počítaču mi systém hlási, že našiel neznáme zariadenie a pýta si ovládač. Samozrejme najprv ho chce nájsť sám, ale nenájde (ešte som nevidel, aby Windows niekedy nejaký ovládač našiel). Keď mu nanútim inf súbor z USB driveru, ktorý sa stiahol cez Android SDK, tak mi ho odmietne. Keď dám pridať hardvér a tam nanútim tento inf súbor "z diskety", tak kvôli dlhej časovej odozve pri inštalácii to zlyhá. Telefón je celú dobu k počítaču pripojený.

V menu telefónu som nenašiel žiadnu položku, ktorá by umožňovala zmeniť správanie telefónu po poripojení k počítaču, takže je tam nastavený štandardný stav (ak ich náhodou existuje viac).

OS: Vista SP2 Business CZ
Telefón: Samsung I5800 - Android 2.1

Už som sa zasekol na mŕtvom bode, takže by som chcel požiadať o pomoc.

Ten program neries, stejne v nom nic zaujimave neni :) Aby program fungoval musel by si v telefone mat nastavene USB typ pripojenia na samsung kies, a po pripojeni asi aj nieco na mobile nakliknut na displayi, ale neriesil by som to ten SW som mal kedysi nainstalovany zistil som ze je v tom prd velky a o 5minut mi letel z PC :)