Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acronis true image

Mám nainštalovaný acronis true image 9.
Keď vyberiem adresár na uloženie zálohy , tak program vyhlási neočakávanu chybu a skončí.
Preinštaloval som celý acronis a stále je to rovnako.
V druhom pc to beží normálne.

????

<?xml version="1.0" encoding="UTF-16"?>
<DATABASE>
<EXE NAME="TrueImage.exe" FILTER="GRABMI_FILTER_PRIVACY">
    <MATCHING_FILE NAME="bootmenu.exe" SIZE="1813186" CHECKSUM="0x9EE5774C" MODULE_TYPE="DOS" />
    <MATCHING_FILE NAME="MediaBuilder.exe" SIZE="7082641" CHECKSUM="0x50E20826" BIN_FILE_VERSION="9.0.0.2247" BIN_PRODUCT_VERSION="9.0.0.2247" PRODUCT_VERSION="9,0,0,2247" FILE_DESCRIPTION="TrueImage" COMPANY_NAME="Acronis" PRODUCT_NAME="Acronis True Image" FILE_VERSION="9,0,0,2247" ORIGINAL_FILENAME="MediaBuilder.exe" INTERNAL_NAME="MediaBuilder" LEGAL_COPYRIGHT="Copyright (C) 2000-2004 Acronis" VERFILEDATEHI="0x0" VERFILEDATELO="0x0" VERFILEOS="0x4" VERFILETYPE="0x2" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0x0" LINKER_VERSION="0x0" UPTO_BIN_FILE_VERSION="9.0.0.2247" UPTO_BIN_PRODUCT_VERSION="9.0.0.2247" LINK_DATE="09/21/2005 09:15:58" UPTO_LINK_DATE="09/21/2005 09:15:58" VER_LANGUAGE="Angličtina (Spojené státy) [0x409]" />
    <MATCHING_FILE NAME="spawn.exe" SIZE="45056" CHECKSUM="0x9F9D5852" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0x0" LINKER_VERSION="0x0" LINK_DATE="09/21/2005 09:06:03" UPTO_LINK_DATE="09/21/2005 09:06:03" />
    <MATCHING_FILE NAME="support.dll" SIZE="221954" CHECKSUM="0x5FC08AE9" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0x0" LINKER_VERSION="0x0" LINK_DATE="09/21/2005 09:06:04" UPTO_LINK_DATE="09/21/2005 09:06:04" />

CELÁ NEVOJDE !!!!!
[mod]pre takéto výpisy používajte prosím tag code (los)[/mod]

Navrhuji, jako L-Core, načíst Acronis TI ze záchranného nebo instalačního CD. Tedy nesmí běžet Windows. A image uložit pochopitelně na původně plánovaném místě. Jestli se uloží (nebo opět ne), budeme zase o krok dál.
Ohledně podpory od firmy Zebra. Měl jsem problém, který jsem neuměl vyřešit. Protože šlo o řádně zakoupený a registrovaný program, obrátil jsem se na technickou podporu. Dostal jsem postupně několik rad, které by obecně pomohly. Chci tím sdělit, že technická podpora skutečně funguje. Od určité úrovně problémů, které očividně nejsou v programu True Image, technická podpora končí. Ani se nedivím. Existuje utilita Acronis Report, pomocí níž se dá pátrat ve změti ovladačů a v hlubinách systému. Stáhnul jsem ji na přelomu roku, prý už není na domovské stránce volně dostupná. Můžu poslat.

z bootovacieho cd som true image spustil a riadne mi urobilo zálohu na to isté miesto kde som chcel.
Ale vo windowse stále zastane na tom probléme čo som opísal. Keď máš niečo na vylepšenie ako píšeš , tak pošli na jaroslav.sake@zoznam.sk.
ďakujem

Navrhuji ještě tohle. Odinstalovat program. Projít registr a všechny zmínky "Acronis" a "True Image" smazat. Tedy všechny podklíče, klíče a hodnoty. Nespoléhat na žádný čistič registru. Po restartu nainstalovat Acronis TI, nejnovější verzi. V české lokalizaci to je 9.0.0.3602, v anglické 9.0.0.3633. Fakt jsem na výsledek zvědavý.