Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze udělit prioritu jednomu ze dvou počítaču při připojení na internet ?

Zdravím Vás. Chtěl bych se zeptat /pardon pokud se ptám polopatě/, pokud jsou k modemu současně připojeny dva počítače, je možné nějak nastavit, aby jeden z nich měl prioritu při připojení ? Myslím tím, aby jeden z nich měl možnost využívat připojení k sítí na maximum a ten druhý počítač, aby mohl zatěžovat síť jen minimálně / tolik, kolik na něj zbyde/, tedy ho nějak omezit, ale nemyslím mu zakázat přistup na internet. Děkuji moc za nápovědu

Ano, pravda , nevim o tom nic a pochybuju, že jsem schopen tomu vůbec porozumět, ale budu se snažit to nějak pořešit. Prava ted půjdu na net hledat to QoS, protože jsem projel to menu v modemu a jaksi jsem tam nikde položku QoS neviděl /možná jsem jí přehlíd/, ale nevidím ji ani v úvodních odkazech manuálu. Nedávno jsem se zde dotazoval na přínos síťové karty Od Bigfoodu, neboť tam u ní v popisu píšou, že krom zrychlení přenosu dat / což jak mi bylo vysvětleno je přinejmenším dikutabilní/, tak tam ještě píšou, že by snad uměla "vyštípat" ze hry ten druhej připojenej počítač a preferovat tak při připojení ten můj, což pokud neuspěji zde s tímhle nastavením, tak prostě to zkusim s tim Bigfoodem. Každopádně zatím děkuji za rady.