Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil z německa

Čus. Líbí se mi Samsung Galaxy Xcover, ale ještě se u nás neprodává. V německu je už od října, nevíte jak by to bylo, kdybych si ho chtěl nechat dovíst? jaká bude cena, kde ho koupit, jestli tam půjde dát čeština (je to android) a jak by to bylo s reklamací?
Díky

To je naprosty, ale naprosty nesmysl. V EU je standardni zaruka temer na vse 12 mesicu. Nakupuju casto v Nemecku, UK a temer vse ma 12 mesicu. Krom veci, ktere maji treba celosvetovou zaruku nebo vyrobce poskytuje zaruku po EU, ale to je vec vyrobce, ne zakonu EU. Ty rikaji zaruka 12 mesicu.