Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nevalidní html

Zdravím,
Poradíte prosím, co udělat, když moje stránky obsahují odkazy na adresy obsahující ID a Level?
jde o to, že w3.org striktně prohlašuje moje stránky za nevalidní.
Našel by se třeba nějaký článeček, který řeší co s tím?

Díky

# r Line 201 column 72: reference to entity "KatID" for which no system identifier could be generated.
...author/Detail.asp?ClanekID=295&KatID =1012" target="_blank">manuál<

# Info Line 115 column 66: entity was defined here.
...la.cz/author/Detail.asp?ClanekID=295&KatI D=1012" target="_blank">Download

# Error Line 202 column 79: reference to entity "Level" for which no system identifier could be generated.
...scripts/detail.asp?itemid=20390&Leve l=2107" target="_blank">info

:-( tak mi to nefunguje

ADODB.Field error '800a0bcd'

Either BOF or EOF is True, or the current record has been deleted. Requested operation requires a current record.

/author/_inc/Kategorie_INC.asp, line 248

BTW. author je smyšlený, samozřejmě jde o jiný hosting.

Nahradenie & za &amp; vo všetkých adresách, ktoré sú priamo na HTML stránke, by malo validitu stránky naozaj vyriešiť (bez vedľajších účinkov). Dúfam, že nahrádzaš & za &amp; len vo výstupnom HTML, a nie napríklad aj v Response.Redirect a pod. Skús si vypísať, že aký parameter dostane ten skript, v ktorom dochádza ku chybe pri čítaní z databázy.
BTW: Používateľské vstupy by si mal mať ošetrené a po vykonaní SQL príkazu by si mal tiež kontrolovať, či sa nejaký záznam našiel (tuším cez kontrolu rs.eof), aby to takto nepadalo v prípade, že sa zadá niečo neočakávané alebo sa nenájde žiaden záznam.

Ak by HTML kód vyzeral takto:

<a href="www.zebra.cz/rozruch/Detail.asp?ClanekID=295&amp;KatID=1012">www.zebra.cz/rozruch/Detail.asp?ClanekID=295&amp;KatID=1012</a>

tak sa na stránke zobrazí takto:

www.zebra.cz/rozruch/Detail.asp?ClanekID=295&KatID=1012

a bude odkazovať správne.

Neviem, ako a kam dávaš tú adresu - skús sem dať ten HTML kód odkazu tak, ako ho vygeneruješ (prípadne kus zdrojového kódu, ktorým ten odkaz generuješ) a uvidíme. Dúfam, že tú adresu s &amp; nezadávaš priamo do prehliadača, lebo to určite fungovať nebude...