Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Srovnání telefonů

Zdravím, potřeboval bych radu ohledně nákupu telefonu pro 17 slečnu (dcera).
Vybral jsem si tyto dva modely : SAMSUNG S5830 Galaxy Ace za cca 4600 kč
Sony Ericsson Xperia Mini za cca 4000 kč

Je mi jasné, že hlavní rozdíl je ve velikosti jinak se mi zdá, že ve výkonu jsou si rovnoceni. Snad jen doplním, že cena 5000 je strop (to kdyby mi chtěl někdo doporučit jiný stroj).

Děkuji za vaše názory.

Nebo to udělej jako v tý reklamě na Google, jak si ta holčička vybírá kočárek.
Řekněte dceři, že Ježíškovi pošlete email. Zeptejte se dcery, co chce za dárek, jestli by nechtěla nový telefon. No a ukažte jí fotky všech zde řečených, třeba se jí nějakej zalíbí a už budete vědět, který koupit.

Jinak hlasuji také za SE Xperia mini.