Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jak odvirovat PC?

Zdravím, je toho plnej net a všude se dočtu něco jinýho, tak nevím, čemu mám věřit, doufám, že tady mi to trochu ujasníte. Jak tedy odvirovat počítač? Nejjednodušší je asi jej přeinstalovat, ale to je zdlouhavé a pracné. V případě užití software bych prosil pouze software zdarma, který se dá bezplatně volně stáhnout. Díky

Navíc bych rád dementoval jednu fámu: Přeinstalace NENÍ delší a zdlouhavější, než odvšivení řácky zapleveleného počítače. No, a po úspěšné přeinstalaci (samozřejmé je rozdělení disku na systémový oddíl a data) by mělo následovat vytvoření image (obrazu) systémového oddílu.
Když provedeš nějaké odvšivení, tak nemáš jistotu, že je všechno v naprostém pořádku: že je všechno pryč a že nic není poškozeno.
A na závěr: Prevence, prevence, PREVENCE! (a když už se, přes veškerou snahu, něco zvrtne, tak pomůže image...)

Nejjednodušší je asi jej přeinstalovat, ale to je zdlouhavé a pracné

hlavně to nemá velký smysl, když s takovou obsluhou je to do měsíce zase zavirované / zaspywarované.

bitová kopie systému ve w7: asi nejde použít při totálním úmrtí systému bez druhého pc.
aspoň žiju v tom, že nejuklikanější parodie na systém zrušila i konzolu zotavení z boot dvd.

zálohu systému do image umí třeba free easeus todo backup, ale pokud nemáš disk rozdělený na systém+aplikace a zvlášť data, je ti to na dvě věci.

bitová kopia,spravená internými nástrojmi vo win7 sa dá velmi jednoducho obnoviť aj bez druhého pc,stačí mať po ruke inštalačné dvd win7 ,nabootovať a miesto novej inštalácie zvoliť opraviť počítač,volba je pod volbou inštalovať.......je to otázka pár minúť a systém je obnovený..