Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Thunderbird - Gmail - chýbajú emaily

Na dvoch počítačoch mám ten istý Gmail účet v TB. V každom počítači mi chýbajú nejaké emaily, ale nie sú to tie isté. Ako mám zariadiť, aby TB načítal všetky emaily? Chcel som sa k emailu dostať teda cez web gmail, ale tam pre zmenu neviem otvoriť odoslanú poštu (web rozhranie som otvoril prvýkrát v živote). Otázka je ale výhradne na TB. Webrozhranie ma nezaujíma.

Takže dostal som sa do webového rozhrania do starého vzhľadu a tam sa dá prepnúť na odoslanú poštu. Zistil som, že mám dva adresáre odoslanej pošty a to Odoslaná pošťa a IMAP/Sent. Každý TB pozerá do iného adresára. A niektoré správy sú v obidvoch. Takže problém je aj v Gmaili. A teraz by ma zaujímalo, ako to mám dať do poriadku. Iba zbytočný chaos v tom je. Ďalšia vec je, že onedlho to tam prejde do nového vzhľadu a do odoslanej pošty sa nedostanem vôbec.