Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Repro Genius SW-HF5.1 5050v2

Zdravím, mám problém se zapojením těchto repro a chci vás tu požádat o pomoc, budu vděčný za každou radu.

Jak jsem postupoval:
1)Zapojení repráčků do zdířek v subwooferu (center, front L+P, surround L+P)
2)Podle barev zapojení SW do PC - zelená, červená, černá
3)Zapojení SW do zdi
4)Nastavení 6kanálového audia v přehrávačích i správci zvuku

-Postupoval jsem podle přiloženého manualu

Problém:
1)Repro vůbec nehraje - pouze ze SW vychází tlumivý zvuk

Zkoušel jsem různě přepojovat kabely a zjistil jsem, že všechny repráčky hrajou, když jsou zapojeny do centrové zdířky v SW.

Posílal jsem repro na reklamaci, ale jim to funguje bez problémů.

Setkal se někdo s tímto nebo dokáže poradit? Před mockrát děkuji za každou radu

No, tak zatím jsem zkoušel různě přepojovat jacky v kompu.
Takhle to vypadá vzadu na bedně:
53ghcf.png

Fungují mi max. 3 repro:
2x zadní a 1 přední, čili subáč, centrový a 1 přední nehraje

Máte někdo nápad k tomuto kroku? Pokud ne, zkusím další možnosti, co tu píšete...
Nejsem v tomhle směru koumák, tak by mi dělalo problém zkoušet všechno naráz.

Napadá mě pořád to jediné a to, že to nemáš dobře zastrkané a to může být jak v PC, tak v tom SW, tedy zesilovači. A pak, že to nemáš dobře nastavené ve zvukovce.
Když napíšeš, že ti hrají obě zadní, myslíš tím co? :-) Jsou to opravdu "zadní" a jestli jo, tak ty, by vůbec hrát neměly. Hrát by měly přední, centr a SW.
Testuj bedny přes ten program ke zvukovce, jinak to ani nejde!
PS. Opravdu patří přední repro do C/SUB?
1. Zapoj to přesně podle barev a návodu.
2. Nastav sestavu a otestuj přes software ke zvukovce.
3. Až pak, když nebudou zvuky vycházet ze správných bedýnek, můžeš zkoušet přehazovat jacky.

Naposledy: chceš-li přijít na to, kde je chyba, nepomůže ti přehazování konektorů ani milionkrát.
Až budeš mít jistotu, že ti repro funguje (viz návod nahoře), pak hledej chybu v PC.
Jen tak na okraj, co v tom PC pouštíš, abys to slyšel ve všech reprácích? Nějaký film který má 5+1 zvuk? Nebo si myslíš, že ti bude hrát 5 kanálů když si pustíš nějakou hudbu v MP3?

Zvukovka Realtek...
Zkoušel jsem to podle návodu od lesova - přeinstaloval jsem drivery a fungují mi přední, střední a woofer. Zadní mám uvedeny jako boční - a nehrají. Hlavní zvuk hraje ze středového a prostorový ze předních. Kabely zapojeny podle barev