Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Free hosting bez reklamy s databází

Ahojky,
vážně jsem to tu prostudoval (thread o hostingu 300 MB), ale nenašel jsem, co hledám.
Potřeboval bych free hosting s databází a bez reklamy. V podstatě tam bude pouze fórum a pár stránek, takže by bohatě stačilo i 100 MB.
Bude k tomu zaregistrována doména *.net. Máte někdo tip?
Dík

Však by samozřejmě fungovala i adresa neco.xhosting.cz - takže jim by to mohlo být jedno, neměli by ani tušení o existenci Tvé domény .net která by byla přesměrovaná... Otázkou je spíš "čistota" takového řešení kvůli SEO a podobně...

Hej super, ted hledam hosting a ten druhej vypadá dobře.
ale kdyby někdo věděl o lepším nebudu se zlobit, kdyžtak
požadavky (řazeno dle duležitosti:)

free,vlastní doména,americká IP, stará www s hostingem (alespon 8 let)
a možnost dokoupení velkého traficu a prostoru.
php neni třeba ale byl bych za něj rád. Databáze to samé.
Na velkosti mi nezáleží :-D, cokoliv nad 5MB je dostačující.

A to samé bych chtěl prozměnu s britskou IP..:-[

Ten druj link vypadá slušně. Ale raději bych dal přednost
staršímu hostingu. 8-)

Potřeboval bych doporučení na nějaký free hosting s free doménou. Potřeboval bych podporu PHP, MySQL a CRON. misto by melo byt vetsi nez 50MB a přenos dat přes 5GB reklama mě moc nevadi, klidne muze byt. Docela mi zalezi na rychlosti MySQL a PHP. dik