Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem regulace větrání u notebooku lenovo

Dobrý den,
mám dotaz, jestli je možné nějak regulovat/omezit činnost větráku u notebooku Lenovo G770. Kde mám co nastavit případně jaký program stáhnout? Větrák běží nepřežitě (a vcelku hlasitě), i když je notebook úplně v klidu a vůbec nic nedělám. Funkce "automatické snižování hlučnosti" v možnostech napájení k ničemu nepomohla. Notebook je úplně nový.

Moc díky za jakoukoliv radu.

Dobrý den, dá se říct, že:
a) je to trvalý jev?
b) Nebo pozorujete nepřetržitý běh ventilátoru až v poslední době?

Pokud je odpověď za A, zkuste update BIOSu, pokud je za B, pravděpodobně si budete muset nechat vyčistit chlazení. Jak je starý?

Němeček