Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neděje se dnes něco divného s gmail-em?

Ačkoli ještě o víkendu jsem se do něj dostal a četl maily, dnes zahlásil že je tam nějaká divná aktivita a nepustí mě dovnitř.
Vyžádal si telefonní číslo ( zadal jsem ve formě +420......... )a že pošle kontrolní kód v SMSce.
Nedošlo nic.
Naštěstí jsem tam dal služební mobil, kde mám očekávané osoby v adresáři a vše ostatní řeším s opatrností.

Teď je to trochu teorie, ale je to možné:

V baráku je WI-Fi, někdo přijede autem připojí se k wifce (heslo rozluští - zjistí), dostane se do domácí síťě a připojí se na mail z tvé domácí IP takže to nepoznáš.

To by vysvětlovalo proč má známý ty logy do mailu v noci a brzo ráno ... jen nevím ten protokol IMAP je divný ...

Je to teorie, ale možné je všechno .. a vzhledem k tomu o jaké lidi se jedná tak je opravdu možné všechno !