Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s domácí WIFI

Mám doma PC , které je připojeno přes ADSL od O2 a router Comtrend , přes který jsem se připojoval Wifi s ntb Packard Bell.Z ničeho nic přestalo Wifi připojení ntb fungovat.Resetoval jsem router dle návodu na techzona.O2 , ale problém přetrvává.Najde to všechny sítě v okolí , ale tu moji domácí ne.Nastavil jsem jim v ntb ručně , ale ani to nepomohlo.Na ntb mám Vista home.Vzal jsem svůj ntb ke známému , který má internet adsl na PC od T mobile a má router Zyxel přes který má připojen 2 ntb.Během chvíle se mi podařilo připojit bez problémů na jeho síť.Tak jsem vzal jeho ntb Asus (Vista home)ke mě domů a zkusil se připojit na svoji domácí síť.Bez problémů se mi to podařilo.Tak jsem z toho zoufaký a už opravdu nevím co mám udělat.Díky moc za včechny rady a nápady.

no a jak je to zapojeno je tajné? jakýsi comtrend je hned za ním, nebo ti vede až z druhé síťovky z pc?
typ adsl modemu/routeru?
jakou wifi ten comtrend hledá, proč není připojen přes lan?
v jakém režimu je ten comtrend - client? - a proč? notebuk nemá wifi?
na kterém kanálu ti vysílá tvá domácí wifi?
ta vista má nějaký servicepack?

samé otázky.

Zapojení je následující.Z tel. zásuvky ve zdi do routeru DSL a z routeru LAN1@ do PC.Typ routeru comtrend VR-3026e. To zatím vím. Zbytek zjistím.NTB hledá síť.Najde okolní bezdr. sítě , ale tu co mám nastavenou na routeru nenajde.Kanál ne kterém vysílá router domácí WIFI zjistím jak?