Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vyuzitelnost pameti ram

ahoj.
Dneska si chci koupit novou operační paměť. Už v obchodě mi to psalo Nainstalovaná paměť 8GB (použitelná 2,69 GB). V obchodě totiž zkoušeli, zda bude vhodná do moje notebooku HP probook 4530s. Teď mám 4 GB a píše to úplně to samé. Mám 64Bitový systém Windows 7. Děkuji za odpověď. V prodejně mi řekli, na to nekoukejte WIndows si může psát, co chce...

no v biosu jsem byl.. je to uplne jiny bios nez sem kdy videl... je to nejaky HP BIOS :D jsem zvykly na modry bios:D teda pokud se do biosu dostava f2 u windows 7 nebo i f10 jsem se tam dostal... kde tam?? me jde o to i co tam zmenit ci udelat?? at mi pak notebook nezkolabuje

Re: Přidání RAM do NTB
Alfonz.SPO, 05.12.2011 05:31
Zkus nasledujici....
hye i've had this problem same as you ..
if you goto msconfig
-boot
-advanced options
then untick the maximum memory options
and it should be fixed! ^^
please get back to me if this has solved your problems ^^
http://www.sevenforums.com/performance-maintenance /30806-7-25gb-ram-usable.html

msconfig (Enter)
zalozka Spusteni pocitace
okenko Upresnit moznosti
Odskrtnout Maximum pameti/// toto tam bylo napsano v tom odkazu i