Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá obrazovka při hraní hry

Stala se mi chyba.
Když hraji hru tak se mě zničeho nic vypne a zobrazí se modrá obrazovka-ze začátku se to vypínalo samovolně ale po koupi nových RAMek se to restartuje pouze při hraní hry(po jakékoli době-někdy po 20min,někdy po 40min).
Můžete mi prosím poradit proč se mi ten počítač restartuje?

Karel má pravdu. Pokud nezvládneš stáhnout memtest, vypálit a nabootovat z toho CD, tak na takovouto opravu sám nemáš. My ti tady můžeme dát radu, ale nemůžeme tě vodit za ručičku.

Ale abych to s tebou ještě jednou zkusil, tak tady klikni a stáhneš instalátor memtestu pro USB flashdisk. Nainstaluješ, z flashdisku nabootuješ. Pokud neumíš nabootovat z flashdisku, tak tady končíme a někomu to odnes.