Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dělá to grafická karta nebo něco jiného?

Z ničeho nic mi komp už druhý den začal blbnout že mi někdy, když přetáhnu okno nechává za tím oknem šmohy ze zelených teček viz screenshot: http://www.volny.cz/josephino/poradna_net/grafika_b lbne.jpg

Ovladačema to není, protože stejně tak to dělá i v linuxu. Podezřívám grafiku, že se pomalu vydává na cestu do věčných lovišť, ale chci se zeptat na radu zkušenějších. Netušíte čím by to mohlo být?

Ještě taky podezřívám zdroj, protože asi před 3 týdny mi odešel a tak jsem tam hodil nějaký starý co se mi doma válel, ale začalo to dělat až včera, tak nevím.

Grafika je radeon 9600 nepřetaktovaný, procesor athlon xp 2200 taky netaktovaný a deska asus a7v600 - vše jede cca 3 roky bez problémů.

OT:
...a to platí nejen u počítačových komponent. Tuhle se mi začal podivně chovat kompresor u lednice: zapnul(1min) - vypnul (1min) - ...

Už jsem chtěl volat servis chlazení, ale pomohlo prosté důkladné očištění a omytí výparníku od prachu. Neefektivní předávání tepla do okolí -> příliš horký chladicí okruh -> kompresor vypínala tepelná pojistka.