Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samsung galaxy s2

zdravim.. vlastnim tento telefon a nejak mi to na horni liste ukazuje ze mam zaple 3g.. jak to vypnu? uz mi prisla sms a odecetla mi naky kredit, ale pritom sem na internet sel prez wifi, ktere doma mame.. takze za prohlizeni by mi to kredit vzit nemelo.. pls o radu diky

Nevim jak to je u SGS2 ,ale u SGA to dělám tak ,že dlouze podržím zamikací/vypínací tlačítko, otevře se menu a dám položku Režim datové sítě Režim datové sítě byl aktivován . Toto je tam napsané, když ti internet běží,když chceš aby přestal jít, tak na to klikneš a zobrazí se ti tam Režim datové sítě byl deaktivován ...

tento postup pres vypinaci tlacitko plati pouze pro samsungacke androidy, obecne pro vsechny android plati tento postup

1/ na domovske plose stiknete tlacitko menu, z nej vyberte volbu Nastaveni
1/ eventualne najdete nastaveni mezi ikonami aplikací

2/ v nastavení zvolte kategorii Bezdratove site

3/ A obvykle uplne dole v seznamu bezdratovych siti najdete polozku "mobilni site"

4/ zde zruste zaskrtnuti volby "pouzit datove pakety" tim zcela vypnete placeny internet operatora, ALE zustane vam dostpny internet WIFI ktery je zdarma.

Tvrdím snad, že se aplikace připojí po vypnutí datových přenosů (i když už jsem o tomto případu také slyšel)? Popsal jsem standardní situaci po zakoupení Androidího telefonu běžným zákazníkem a poté údiv nad fakturou, protože datové přenosy jsou standardně povoleny a telefony dnes nemají problém díky SIM nastavit parametry pro mobilní internet automaticky. Tazatel se tedy vědomě na internet nepřipojil, přesto však nějaká aplikace ano, což mu mohlo odečíst peníze za datový tarif.

Internet v mobilu lze pohodově provozovaz za max. 150,-/měsíc. Což není tak závratná částka.A chci li stahovat a nemám internet doma, tak v okolí vždy najdu wifi připojení free.
Chytrý telefon bez internetu si koupí pouze člověk ducha mdlého. Zvláště, kupuje li si nejdražší výrobek na trhu.
A hejpockej má pravdu. Je vidět, že ví o čem mluví.:beer:

Chytrý telefon bez internetu si koupí pouze člověk ducha mdlého.

Jojo, brouzdat na superrychlém GPRS či EDGE (v mém bydlišti a po cestě ze školy) určitě za ty peníze stojí. :) Internet do mobilu právě smysl nemá v mnoha případech - doma mám wifi, ve škole Wifi a v Praze se bezdrátových sítí nachází také spousta. Mobilní vyděrači si ten jejich pomalej sh*it můžou strčit někam.

Pokud to někdo má na honění ega, pak internet nepotřebuje, je třeba jej jen v pravý čas si s ním pohrávat. Já osobně si nedovedu představit, že nemám po ruce slovník, překladač, jízdní řád, televizní program, možnost zkontrolovat ceny v jiných obchodech, získání adresy či telefonu v případě pořeby a další.
V miniopeře žádné zdržování nepociťuji a je li člověk psychicky labilní, tak by si měl zkusit jak to bylo v začátcích, přes telefon. Kliknout na stránku a jít si uvařit kafe.:-D

Snad to bude mít Samsung podobně:

Otevřít aplikaci Kontakty.
Stisknout tlačítko Menu.
Zvolit Import a Export
Import ze SIM karty
Poté vybrat Gmail nebo paměť telefonu. Osobně bych udělal obojí. Je výborné mít kontakty nahrané i v emailovém účtu, protože až si příště koupíte nový telefon s Androidem, jen zadáte při prvním spuštění tento email a kontakty se stáhnou do telefonu samy. S samozřejmě i tak máte stálou zálohu kontaktů.