Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samsung galaxy s2

zdravim.. vlastnim tento telefon a nejak mi to na horni liste ukazuje ze mam zaple 3g.. jak to vypnu? uz mi prisla sms a odecetla mi naky kredit, ale pritom sem na internet sel prez wifi, ktere doma mame.. takze za prohlizeni by mi to kredit vzit nemelo.. pls o radu diky

Internet v mobilu lze pohodově provozovaz za max. 150,-/měsíc. Což není tak závratná částka.A chci li stahovat a nemám internet doma, tak v okolí vždy najdu wifi připojení free.
Chytrý telefon bez internetu si koupí pouze člověk ducha mdlého. Zvláště, kupuje li si nejdražší výrobek na trhu.
A hejpockej má pravdu. Je vidět, že ví o čem mluví.:beer:

Chytrý telefon bez internetu si koupí pouze člověk ducha mdlého.

Jojo, brouzdat na superrychlém GPRS či EDGE (v mém bydlišti a po cestě ze školy) určitě za ty peníze stojí. :) Internet do mobilu právě smysl nemá v mnoha případech - doma mám wifi, ve škole Wifi a v Praze se bezdrátových sítí nachází také spousta. Mobilní vyděrači si ten jejich pomalej sh*it můžou strčit někam.

Pokud to někdo má na honění ega, pak internet nepotřebuje, je třeba jej jen v pravý čas si s ním pohrávat. Já osobně si nedovedu představit, že nemám po ruce slovník, překladač, jízdní řád, televizní program, možnost zkontrolovat ceny v jiných obchodech, získání adresy či telefonu v případě pořeby a další.
V miniopeře žádné zdržování nepociťuji a je li člověk psychicky labilní, tak by si měl zkusit jak to bylo v začátcích, přes telefon. Kliknout na stránku a jít si uvařit kafe.:-D