Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalé načítání (Vítejte)

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda někdo neví, co se dá dělat když mi strašně pomalu načítá úvodni obrazovky windowsu (Myslím tu, jak je tam napsáno vítejte). Windows je nainstalován první den a už při prvním zapnutí se tohle stalo, může to být třeba HDD? Je to sice starší HDD ale i u nás ve škole na horších PC to najíždí rychleji. (Pentium 4 3Ghz, 1 Gb ram, HDD tam jsou 2, na jeden jsem hodil systém (40 Gb ten je celkem starý) a druhý je na Data apod.) Děkuji za odpověď.
Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou operační systém. (karel)

Jako by ti HDD šlapal v PIO - zkontrolovat. Máš-li grafiku od ATI (AMD), zkus v např. CS Starteru zakázat spouštění CCC (zákaz načítání tohoto zbytečného balíku někdy zrychlí boot celkem podstatně).