Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno přetažení dat z PC do PC

Ještě jednou.Budu přetahovat data ze starýho PC na nový.Přes síťovou kartu.HDD mám rozdělen na 3 oddíly.V novým PC bych si chtěl na HDD taky vytvořit 3 oddíly.Jde před přetahováním určit cestu? Myslím tím když bych chtěl třeba ze starýho PC z oddílu C táhnout data na oddíl D.Nebo musím celej HDD (všechny oddíly) přetáhnout do jednoho a pak to teprv rozdělit a data přetahovat až na novým HDD ?

Co jinýho mi zbývá.HDD už má taky něco za sebou.Několik formátování se na něm projevilo.V novým PC bude novej HDD.Všechny programy (ty důležitý) mám stejně zazálohovaný takže bych mohl nahrát jen OS a instalovat.O ničem jiným než tahat to přes síť nevím

Formátování nijak disku neškodí, to můžeš dělat klidně 10x denně a nic se nestane.
A co jiného ti zbývá? Vyndat ten disk ze starého počítače a dát ho do nového. Možná tě to překvapí, ale v naprosté většině počítačů může být více disků. Přenos z disku na disk je několikrát rychlejší, než přenos přes síť.

Nevím.Při posledním formátování a následné instalaci OS sem slyšel divný zvuky z HDD.Nevím jestli to byl HDD,mohl to být procesor,to je jedno.PC toho má za 5 let dost.Všeho.To je jedno k druhýmu,HDD,procesor apod.Něco začne odcházet a hned se to projeví.To je fakt.V předešlým PC sem měl dva HDD.Hodím ho tam,data přetáhnu a HDD zas vyhodím.Mám domluvenej prodej tak ho musím prodat celej.