Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledam notebook 13-14" s min. 2 jadrovym CPU a dlouhou vydrzi

Ahoj,

potrebuju poradit. Hledam pro kamarada notebook s 2 jadrovym (normalnim CPU, zadny nevykonny) CPU Intel a s co nejdelsi vydrzi (klidne 9cl. baterka). Rozliseni urcite ne to 136x 768. Musi byt vyssi. Celosvetova zaruka se hodi, tim to ale asi smrskavam na 1-2 znacky, takze podminka to neni. Cena je vicemene jedno. Zaruka NBD by byt mohla, neni nutna, ale budu ji preferovat, pokud by byly nejaky srovnatelny s a bez, tak beru s. Ne Apple a Sony a Panasonic. Melo by to mit trosku odolnejsi telo, bude to hodne cestovat a zachazet se s tim bude tak, ze se pocita s tim, ze se to po cca 2 letech vyhodi a koupi se novy.
Ja to uz dyl nesleduju a ted kdyz ted narychlo hledam, tak s dlouhou vydrzi nachazim samy ty setrivy jednojadra a to nechci, protoze si myslim, ze to nebude mit vykon.
Displej je jedno, ale mat by byl lepsi.
Vite nekdo o necem takovym? Musi to byt skladem a koupit se to musi dnes, respektive zitra to musim mit doma. Uz asi pul hodiny volam na dell a ztracim nervy. Pripadne pokud neco takovy nekdo prodavate, tak se klidne ozvete. Okoli Brna.

dik

loading...

Osobně bych ti doporučil Dell Latitude E6420. S displayem 1600x900 a 6 či 9článkovou baterií.
Celosvětovou NBD záruku mít budeš, odolnější tělo to má (splňuje i nějakou vojenskou normu).
Czechcomputer na stránkách slibuje, že by zítra mohl být v Brně k osobnímu odběru, ale asi taky záleží jakou konkrétní výbavu si vybereš.

Na Dell jsem volal 41 minut a nedovolal jsem se. Chtel jsem to koupit u nich. Ted resim Thinkpad, ale nemaji a krouti se s cenou u Xka.
Konkretni vybava je jedno. Clovek, ktery to bude mit, to bude jen zapinat, vypinat, poustet fotky, stahovat fotky a poustet video. Tim to hasne. Jdu se na to podivat.

Ty Delly maji vsechny 3letou zaruku i kdyz to kupuje pravnicka osoba?

Dik.

No jo, jenze jak jsem psal. 41 minut jsem tam volal a uz na ne nemam nervy. To pojisteni maji i u Lenova, teda asopn v US, tady snad uz taky, ale to je celkem jedno, protoze Dell asi kvuli tomu, ze se tam nemuzu dovolat pada. Lenovo ma 1 skladem, za odpornou cenu. Skoro o 50% vyssi, nez je bezna (bez SSD)a navic je to s SSD.

Prednedavnom som predaval jeden Dell Latitude 6420 a Sony Vaio, oboje mali i5 a podobnu vybavu, takze mozem porovnavat.
Nie som sice fanda Sony, ale Sony mi prisiel subjektivne lepsi (mal som ich v ruke par dni) s lepsimi vychytavkami. V prospech Dellu hovorila kusok lepsia baterka (ale trcala mimo tela nb) a znamy kvalitny servis. Sony bol vsak o 100 eur lacnejsi, externa grafika bola silnejsia ako u Dellu a navyse sa vypinala hw tlacitkom, subjektivne lepsiu klavesnicu, automaticke podsvietenie klavesnice a displeja v zavislosti na intenzite svetla...atd. Dell mi prisiel vybavou chudobnejsi (podsvietenie klavesnice mal samozrejme aj on).
Chybu nespravis ani s jednym modelom.