Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s odesilanim e-mailu

Zničeho nic mi nejde odeslat pošta, hlásí to tuto chybu

Došlo k neznámé chybě. Účet: 'POP3.volny.cz', Server: 'smtp.chello.cz', Protokol: SMTP, Odezva serveru: '421 Cannot connect to SMTP server 62.24.64.29 (62.24.64.29:25), connect error 10061', Port: 25, Zabezpečení (SSL): Ne, Chyba serveru: 421, Číslo chyby: 0x800CCC67
nevím jak to opravit, poradí prosím někdo, děkuji

[mod]Zmena predmetu. Bylo:Pošta (rh)[/mod]

to vypadá na problém konektivity.

Zkus: ping 62.24.64.29 - měly by vypadávat časové odezvy
Pokud ano, zkus telnet 62.24.64.29 25 - mělo by se otevřít spojení, možná vyběhne nějaký banner, ale rozhodně by měl systém reagovat na HELO mail.mail.org a QUIT; pokud ne, nějde to je blokováno. Buď u tebe na firewallu, nebo to blokuje tvůj ISP, případně server právě padnul nebo je rekonfigurován.