Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Silný 8-port 10/100/1000Mbps switch

Zdravím,

Potrebujem poradit nejaky switch 8-port 10/100/1000Mbps switch ktorý je výkonný. Kable su natahane UTP cat5 najdalej je uzivatel 40m. Ked som unho skusal priepustnost cez nas stavajuci switch 10/100 tak mu to dalo iba 40mbps. Takze potrebujem nejaky kvalitny najlepsie nejaky green line.
Dakujem za rady a skusenosti

Ale ved som ti pisal vyssie, kludne si zober ten co si si vybral ja ho tiez predavam alebo nejaky obdobny od SMC.
Ale pokial chces menit switch kvoli spotrebe tak robis blbost (spotreba je rovnaka), jediny vyznam ma pokial chcete na LANke dosiahnut 1Gb rychlost zdielania a v tom pripade dufam, ze mas kvalitnu cat5e kabelaz a ze nepouzivate na nej PoE, pretoze 1Gb vyzaduje vyuzitie vsetkych 4 parov vodica.

ziadne zdielanie suborov, niesme ani tak v routry prepojeny aby sme mohli medzi sebou kopirovat. Takze len net, no ak vravis ze je novy kupovat zbytocne tak kaslem nato teda, ja len koli tomu ze je 24 portový a sme tam len 6ti