Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Formát externího disku na FAT32

Ahoj,
Prosím vás mám tento externí Externí disk. http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=8258 4
A potřeboval bych ho dostat do formátu FAT32 protože jinak ho PS3 nemůže najít a neudělá mě na něho zálohu ale když dám naformátovat napíše mě to že to jde jen exFaT nebo NTFS.Potřeboval bych to dost nutně protože mě asi odchází harddisk v konzoly.
Všem kdo mě poradí moc děkuji a Všem přeji krásné prožití vánočních svátků.

Ahoj, tak to já mám opačný problém, nebo spíše dotaz: cca před 6týdny jsem si pořídil externí disk 2TB (VERBATIM SuperSpeed USB 3.0),který je předem formátovaný na systém FAT32 - funguje bezproblémově(WIN XP profi) - akorát s omezením souborů do velikosti 2GB.
Nikde v příručce k tomuto disku není zmínka o tom, zda jde bez úhony naformátonat na systém NTFS,popřípadě i zpět na FAT32.
Díky za postřehy.

jeden tip: nic ti nebrání ten disk rozdělit na 2 oddíly, pokud tušíš že to bude připojovat jak ke krámům "fat32 only", tak ke zdrojům souborů větších než 4gb. oddíly rozdělit podle toho co použiješ častěji, zároveň je pojmenuješ "fat32" a "ntfs", ať máš přehled.
řešilo by to i problém původního tazatele.